Pozdravljeni na portalu Starodobnik
Ker vemo, da Slovenija premore veliko ljubiteljev starodobnih vozil, Vam ponujamo stran, na kateri boste našli veliko zanimivosti o starodobnikih iz Slovenije in tujine.
Še niste registrirani?
13. Hrastov memorial
Napisal: 13.09.2009 Express
Ocena:
  2 oceni
Majhen foto utrinek, s 13. Hrastovega memoriala!

Dodatne slike:







Komentarji: za objavo morate biti prijavljeni
Strani:
  • 1

Avatar
Objavil daneb dne 28.09.2009 ob 06:03
Vsi tisti, ki ne marate dirk imate na izbiro in ste lahko doma. Nam, ki uživamo v dirkah starodobnikov, pa pustite uživati saj smo v večini. Veliko jih pa tudi ljubiteljsko uživa tudi, če nimajo starodobnika.
Na dirko na Ljubelju nimam pripomb razen, da ne zamudim nobene. Lepi so tudi spomini, ko smo dirke na Ljubelj hodili gledat še s kolesom (brez prestav se razume).
Glede na vlado kakršno imamo lahko pričakujemo tudi razne prepovedi. Petdeset let so nam prepovedovali marsikaj.
LP D.B.
Avatar
Objavil rene` dne 26.09.2009 ob 18:29
Jaz osebno raje motor vsakih 5 let ličarsko popravim kot da pa ga gledam v garaži pa ga vozim okoli v prikolici. Tudi jutri pridem iz maribora z mz es 125 na vransko. Letos sem z televizijo naredil preko 3500 kilometrov in ja pozna se tu pa tam kakšna manjša praska ampak ni ga večjega užitka vsaj za mene ko se peljem z starim vozilom.

lp
Avatar
Objavil sg dne 22.09.2009 ob 08:26
En naših znanih moto dirkačev je lepo povedal, da se z motorjem po cestah sploh ne vozi, ker je prenevarno...
Avatar
Objavil Anonymous dne 19.09.2009 ob 21:12
Ko je šel Rally Dunaj Trst mimo je bilo marsikaj za vidit, kljub temu niso ne vem koliko divjali ampak gre za užitek. Kot je pa kolega omenil Grupo B. bi pa tudi jaz rad videl kdaj v živo tak avto in sem ga v Ilirski Bistrici (Renault 5 Maxi Turbo
Avatar
Objavil kiko dne 19.09.2009 ob 20:21
Vsak razmišlja po svoje,jaz nebi nikoli šel na tako dirko,še na srečanja ne hodim ker je čist brez veze,rajši se malo sam peljem kam pa še bolj varno je ne pa da se tresem kje bom fasal kakšno prasko,saj vem da tko tudi lahko samo precej manj možnosti je...
Avatar
Objavil Express dne 19.09.2009 ob 18:35
Se strinjam s DS71,marsikaj bi človek zamudil(zvok, da se naježiš..), če bi imeli vsi stare rennmaschine v garažah parkirane!
Avatar
Objavil DS71 dne 19.09.2009 ob 17:52
a misliš da na nedeljski ljubiteljski vožnji ne moreš nič uničit...saj te razumem kaj hočeš povedat..mogoče se delno tudi strinjam z tabo..ampak..če so dirke(in ne turistični reliji) odobrene tudi od mednarodne zveze potem je nekaj na tem..in če že imaš neko dirkalno specialko jo niti ne moreš nikjer peljati na sprehod niti pokazat kot na takšnih prireditvah..verjetno pa so ta vozila v svojem življenju že marsikaj pretrpela in preživela..tako da ni bojazni da ne bi še naprej živela..pred zelo dosti leti smo se pogovarjali na grobniku pogovarjali z italjani ki so vozili pretežno Ducatijeve single..ne moreš si predstavljati kakšne vsote so ljudje vlagali v svoje motocikle..tako da iz tega vidika jim je verjetno še kako mar za svoja vozila..na grobniku sem tudi videl Zelerjevega tovarniškega BMW iz petdesetih let in pa Gilero 500 four kateri so pravi exoti..in verjemi da so se zelo zelo hitro peljali..in vprašanje če bi jih kdaj videl če ne bi prišli na dirko..isto velja za avtomobile...poglej legendarno skupino B kaj vse so ti avti preživeli..in še se jih vidi po dirkah kljub temu da so primerki vredni po 100 000 evrov in več..prav gotovo da se lastniki ne peljejo v "smrt" ..se pa še zmeraj nič kaj turistično
Avatar
Objavil Express dne 19.09.2009 ob 16:41
Malo pretiravaš @kiko! Ja sem že večkrat videl, na Ljubelju, da je kdo počasneje peljal progo, vozil je pač za svoj "gušt" in ne za čas.
Avatar
Objavil kiko dne 19.09.2009 ob 15:43
Na kakšen način?
Hmm si že kdaj videl da bi se na dirki vozilo počasi in previdno????
Avatar
Objavil DS71 dne 19.09.2009 ob 14:49
na kakšen način pa se uničujejo ??
Avatar
Objavil kiko dne 19.09.2009 ob 13:57
Se strinjam @OLD
Res ne vidim smisla teh dirk,naj dirkajo z novimi motorji,ne pa z tako starimi še posebaj s tistimi ki so zares redki in zelo dragoceni.
Avatar
Objavil OLD dne 19.09.2009 ob 07:18
Lepa fotoreportaža! Jaz osebno bi ukinil take tekme, saj mislim, da uničujejo našo dediščino. Ni jih škoda?
Strani:
  • 1




Zadnji prispevki
Nekaj iz butika
Majica - Črna
Zadnji komentarji
Vreme


Priporoči stran
Vaše ime: Ciljni e-naslov:



Trenutno je na portalu aktivnih 131 uporabnikov. Od tega 8 registriranih in 123 gostov.
statistika  |  avtorji   |  kontakt  |  copyright Starodobnik 2000 - 2012